رشته علوم سیاسی یکی از رشته‌های دانشگاهی است که فارغ التحصیلان رشته انسانی می‌توانند در آن تحصیل کنند. امکان ادامه تحصیل در این رشته تا مقطع دکتری هم در دانشگاه‌های دولتی و هم دانشگاه‌های خصوصی وجود دارد. برخی از افراد بعد از اینکه مدرک فوق لیسانس خود را دریافت می‌کنند برای اینکه بتوانند استاد دانشگاه شوند و یا در مقام شغلی خود ارتقا بگیرند نیاز به مدرک دکتری دارند. در حالی که زمان کافی برای تحصیلی در این رشته را ندارند. ما به این افراد خرید مدرک دکتری علوم سیاسی را توصیه می‌کنیم. با خرید این مدرک هم می‌توانند در زمان خود و هم در هزینه‌هایشان به میزان قابل توجهی صرفه‌جویی کنند. ما در این مقاله قصد داریم به صورت کامل نحوه خرید مدرک علوم سیاسی را توضیح دهیم بنابراین اگر شما هم با رشته پرحاشیه امروزی علاقه‌مندید همراه ما باشید.

 

معرفی موسسه معتبر در زمینه فروش مدرک علوم سیاسی

مای مدرک بزرگترین و معتبرترین مرکز فروش مدرک تحصیلی با سابقه طولانی است. مای مدرک با ارتباطات قوی و گسترده خود با افراد حقوقی و حقیقی مختلف مدارکی کاملا معتبر در مقاطع مختلف ارائه می‌کند. شما می‌توانید مدرک علوم سیاسی تا مقطع دکتری از مای مدرک سفارش دهید و بدون اینکه در امتحان یا آزمونی شرکت کنید ظرف مدت یک ماه مدرک خود را دریافت نمائید.

 

دلایل خرید مدرک علوم سیاسی

افراد به دلایل متعددی تصمیم می‌گیرند به خرید مدرک تحصیلی علوم سیاسی بپردازند. اما مهمترین دلیل آن‌ها برای خرید مدرک اشتغال در نهادهای دولتی و خصوصی مختلف است. یکی دیگر از دلایل افراد برای خرید مدرک ترفیع شغلی است. همچنین اگر قصد مهاجرت داشته باشید با این مدرک راحت‌تر می‌توانید به کشور مورد نظر خود مهاجرت نمائید. کشورها به افراد دارای مدرک دکترا سریعتر ویزای کاری و به افراد دارای مدرک فوق لیسانس یا لیسانس راحت تر ویزای تحصیلی می‌دهند. از سوی دیگر برای تدریس در دانشگاه نیز می‌توانید از این مدرک معتبر و تضمینی با کد استعلام استفاده کنید.

 

خرید مدرک علوم سیاسی دانشگاه آزاد

مدارکی که موسسه مای مدرک ارائه می‌دهد صادره از دو دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی است. این مدارک به صورت کاملا معتبر در اختیار متقاضیان قرار میگیرد و افراد می‌توانند بدون نگرانی از این مدارک استفاده کنند. با خرید مدرک علوم سیاسی، مدرک پس از پرونده‌سازی فیزیکی و الکترونیکی، توسط کارمندان بخش اداری دانشگاه صادر میگردد و مهر و هولگرام دانشگاه بر روی مدرک تحصیلی درج می‌شود. همچنین پرونده فیزیکی که برایتان تشکیل می‌شود در بخش بایگانی دانشگاه نگهداری می‌شود که شما هر زمان به دانشگاه مراجعه کنید می‌توانید پرونده تحصیلی خود را رویت نمائید.

 

خرید مدرک علوم سیاسی دانشگاه غیرانتفاعی

دانشگاه غیر انتفاعی یکی دیگر از دانشگاه‌های خصوصی ایرانی است که می‌توانید خرید مدرک علوم سیاسی را از آن انجام دهید. مدارک این دانشگاه هم در داخل و هم خارج از کشور مورد تائید است. مراحل صدور مدرک نیز به این صورت که ابتدا مدارک برای دانشگاه ارسال می‌شود تا مورد بررسی قرار گیرد. سپس با استفاده از این مدارک برای دانشجو، شماره دانشجویی صادر می‌گردد. در گام بعدی یک پرونده فیزیکی و یک پرونده الکترونیکی تشکیل می‌شود تا نمرات دروس در آن ها درج گردد. در مرحله آخر نیز معدل‌تان محاسبه و مدرک تحصیلی شما صادر می‌گردد. تمام این مراحل به صورت قانونی توسط بخش اداری دانشگاه غیر انتفاعی انجام می‌شود.
 

قیمت خرید مدرک دکتری علوم سیاسی

شما اگر بخواهید مدرک علوم سیاسی را از طریق تحصیل بدست آورید باید واحدهای بسیاری بگذرانید در صورتی که این مساله وقت و هزینه زیادی را از شما می‌گیرد. در حالی که با پرداخت مبلغ مناسب می‌توانید آن را خریداری کنید. هزینه خرید مدرک علوم سیاسی با توجه به مقطع و دانشگاه صادر کننده مدرک متفاوت است. گرایش‌های رشته علوم سیاسی شامل 13 گرایش روابط بین الملل، سیاست گذاری عمومی، اندیشه سیاسی، جامعه‌شناسی سیاسی، علوم سیاسی، مسائل ایران، سیاست‌گذاری فرهنگی، مطالعات منطقه‌ای اروپا، مطالعات منطقه‌ای آمریکای شمالی، مطالعات منطقه‌ای آسیای مرکزی و قفقاز و مطالعات منطقه‌ای خاورمیانه می‌شود. در حالت معمول اخذ مدرک علوم سیاسی ظرف مدت یک ماه انجام می‌پذیرد. برای اطلاع دقیق از قیمت مدرک علوم سیاسی با کارشناسان موسسه مای مدرک تماس بگیرید.
 

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک دکتری علوم سیاسی

برای خرید مدرک دکترا علوم سیاسی شما باید حتما مدرک کارشناسی ارشد رشته های مرتبط را داشته باشید و از آنجایی که روی مدرک دکتری شما مدت زمان تحصیل درج می گردد و دوره تحصیل در این رشته 5 سال است، از این رو باید حتما از زمان صدور مدرک ارشدتان حداقل 5 سال گذشته باشد. برای خرید مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی باید حداقل 2 سال از زمان اخذ مدرک کارشناسی علوم سیاسی یا رشته‌های مرتبط گذشته باشد. جهت خرید مدرک کارشناسی علوم سیاسی نیز باید حداقل مدت زمان 4 سال از زمان اخذ مدرک پیش دانشگاهی شما گذشته باشد. همچنین عکس مدارک شناسایی خود را نیز که شامل شناسنامه، کارت ملی، یک قطعه عکس و کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت می شود را نیز باید برای کارشناسان ما ارسال نمایید.


مراحل سفارش خرید مدرک علوم سیاسی

سفارش مدرک علوم سیاسی به این صورت است که شما باید ابتدا مدارک خود را ارسال نمائید تا مورد بررسی قرار گیرند. سپس گرایش و دانشگاه مورد نظر خود را از بین دو دانشگاه آزاد اسلامی و غیر انتفاعی تعیین کنید. در مرحله بعد اگر برای دریافت مدرک خود عجله داشتید اعلام نمائید تا مدرکتان در مدت زمان کوتاهتری آماده شود و هزینه صدور مدرکتان محاسبه می‌شود که بخشی از آن را جهت تشکیل پرونده و مابقی را پس از دریافت مدرک واریز می‌نمایید. به همین راحتی بدون اینکه در یک امتحان شرکت کنید مدرک خود را دریافت خواهید کرد.