خرید مدرک پزشکی عمومی قابل استعلام

خرید مدرک پزشکی عمومی قابل استعلام

خرید مدرک پزشکی قانونی با استعلام و شامل طرح و کد نظام پزشکی: پزشکی دانشی کاربردی است که هدف آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌دیدگان است. بدین منظور با شناخت بیماریها، تشخیص، درمان و پیشگیری از بروز بیماری‌ها به عهده یک پزشک است. مدرک پزشکی یکی از رشته‌های پرطرفدار  و محبوب در بین دانش آموزان و اکثر افراد جامعه است. پزشکان علاوه بر درآمد بالایی که دارند از منزلت اجتماعی بالایی نیز برخوردارند. بنابراین بدلیل داشتن پرستیژ اجتماعی بالا و میزان درآمد عالی، پزشکی رشته محبوبی است که همه دوست دارند در این رشته مشغول به تحصیل شوند. ورود به مقطع پزشکی پروسه‌ای سخت و پیچیده است و با وجود متقاضیان زیاد تعداد کمی از افراد می‌توانند موفق به تحصیل در این مقطع شوند. البته با خرید مدرک پزشکی نیز می‌توانید از مزایای زیاد این مدرک استفاده کنید.

اگر شما هم دوست دارید که در وقت و هزینه های زندگی خود صرفه جویی کنید. میتوانید با کارشناسان موسسه صدرا تماس بگیرید و اطلاعات لازم را در مورد خرید مدرک تحصیلی پزشکی کسب نمائید.

روند اخذ مدرک پزشکی

دانش پزشکی بر پایه‌ی طیف وسیعی از رشته‌ها از جمله فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف دانش پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرآیندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده است.

برای تحصیل پزشکی جهت اخذ مدرک پزشکی باید ابتدا در کنکور سراسری تجربی شرکت کنید، این کنکور دارای بالاترین تعداد آزمون دهنده است و احتمال کسب حد نصاب نمره در این آزمون بسیار کم است. هر ساله حداکثر فقط 10 درصد شرکت کنندگان در کنکور تجربی می‌توانند وارد دانشکده پزشکی شوند. اشخاص پس از پذیرفته شدن در این آزمون با ارائه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی می‌توانند در دانشگاه ثبت‌نام کنند و این مرحله تازه شروع دشواری‌ها است. تحصیل پزشکی از طاقت‌فرساترین دوران تحصیل بین رشته‌های مختلف دانشگاهی است. 

کل دوره پزشکی به چهار بخش تقسیم می‌شود. مرحله اول آن علوم پایه است که تحصیل آن 2.5 سال طول می‌کشد. در این مرحله دانشجویان باید دروسی در مورد چگونگی کار کردن اعضای بدن، انگل، ویروس، قارچ و باکتری را بخوانند. با اتمام این مرحله دانشجویان در آزمون علوم پایه شرکت می‌کنند و  در صورت قبولی در مرحله یکساله فیزیوپاتولوژی پذیرش می‌شوند. این مرحله به نظر بسیاری از دانشجویان سخت‌ترین دوران تحصیل در مقطع پزشکی است. در طول این دوره تمام نشانه‌های در بیماری‌ها مختلف مورد مطالعه قرار می‌گیرد و هر چند روز یک آزمون در مورد یک بیماری در راه است. دانشجویان پزشکی در مرحله بعد وارد دوره کارآموزی بالینی می‌شوند که مرحله سوم از تحصیل پزشکی است. در این مرحله دانشجویان لباس سفید می‌پوشند و وارد محیط بیمارستان می‌شوند. در این دوره دو و نیم ساله، دانشجویان باید بتوانند با توجه به اطلاعات کسب شده‌ی خود در دو مرحله قبل، بیماری‌ها را تشخیص دهند. مرحله آخر تحصیل پزشکی دانشجویان به مدت یک سال نیم به کمک رزیدنت‌ها به درمان بیماران می‌پردازند در این دوران دانشجویان مهر پزشکی دارند و می‌توانند به تنهایی به درمان مریض‌ها بپردازند.

تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی طی شد. در رنسانس با بهره‌گیری از روش علمی پزشکی پیشرفت‌های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس سازمان پزشکی و تصویب قوانینی شده‌است که مسائلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشور را قانونمند و تنظیم کند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف جهت سازمان‌دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند.

 

در کدام دانشگاه می‌توان به اخذ مدرک تحصیلی پزشکی دست یافت؟

بر خلاف دیگر رشته‌های دانشگاهی که امکان تحصیل در تمام دانشگاه‌های دولتی و خصوصی وجود دارد برای اخذ مدرک پزشکی فقط چند دانشگاه وجود دارد که این دانشگاه‌ها شامل چند دانشگاه دولتی و دانشگاه آزاد است. ظرفیت پذیرفته شدگان در همه این دانشگاه‌ها در حال حاضر حدود 5000 نفر است که نسبت به تعداد آزمون دهندگان کنکور تجربی بسیار کم است. شما برای تحصیل در دانشگاه آزاد باید شهریه بپردازید این شهریه به بخش شهریه ثابت و شهریه متغییر تقسیم می‌شود که شهریه ثابت بر مبنا سال ورودی تعیین می شود اما شهریه متغییر با توجه به تعداد و نوع دروس مشخص می‌شود که مجموع این دو شهریه در رشته پزشکی برای هر ترم به طور میانگین 10 میلیون تومان است یعنی شما پس از 7 سال تحصیل در این دانشگاه باید 140 میلیون تومان شهریه بپردازید.

 

خرید مدرک پزشکی چرا؟

در حرفه پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کماکان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی عملکرد پزشکان عمومی و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامت اجتماع سعی در رفع این نقیصه را دارند.

همانطور که در بالا مطالعه کردید برای اخذ مدرک پزشکی عمومی علاوه بر گذراندن دروس سخت پزشکی، در صورتی که در دانشگاه دولتی قبول نشوید باید هزینه‌ی سنگینی نیز در دوران تحصیل پزشکی بپردازید. با خرید مدرک پزشکی مشخصات و پرونده شما در سیستم دانشگاه ثبت می‌گردد و برای شما پرونده الکترونیکی و فیزیکی به همراه ریز نمرات در دانشگاه تشکیل می‌شود. بر روی مدرکی که تحویل می‌گیرید مهر و هولگرام دانشگاه مربوطه وجود دارد که این نشان از معتبر بودن این مدرک است. همچنین شما می‌توانید در سایر رشته‌های مربوط به گروه پزشکی اقدام به خرید مدرک دندان پزشکی و یا داروسازی نمایید.

 

قیمت خرید مدرک پزشکی

شاید مهم‌ترین مسئله که شما در مورد خرید مدرک تحصیلی پزشکی به آن فکر می‌کنید هزینه خرید مدرک پزشکی باشد، که آیا قیمت این مدرک ارزش این را دارد که آن را خریداری کنید؟ باید در جواب بگوییم که با خرید مدرک پزشکی با قیمتی کمتر از هزینه تحصیل، هم در وقت و هم در هزینه خود صرفه‌جویی می‌نمایید و دیگر لازم نیست دروس سخت و فشرده پزشکی را بگذرانید. با وجود اینکه مدرک پزشکی دریافت شده تمام مراحلی که برای ارائه یک مدرک واقعی لازم است را طی کرده است و کاملا معتبر است اما قیمت آن نسبت به زمان و هزینه‌ای که برای دریافت مدرک پزشکی باید صرف کنید بسیار ارزان و مناسب است. شما عزیزان برای اطلاع دقیق از قیمت این مدرک می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در پایین صفحه با موسسه صدرا تماس بگیرید. در خرید مدرک پزشکی باید دقت داشت که معتبر باشد. موسسه صدرا با تکیه بر روابط وسیع و قوی خود در دانشگاه‌ها در اخذ مدرک پزشکی شما را یاری می‌نماید. مدارکی که دارای پرونده‌های فیزیکی و الکترونیکی است و اطلاعات شما در سیستم دانشگاه مربوطه ثبت شده است. مدرکی که شما دریافت می‌کنید مورد تائید وزارت بهداشت به همین علت شما می‌توانید از این مدرک برای استخدام در بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و مراکز درمانی استفاده کنید. مدرک پزشکی اخذ شده قابل استعلام است و همراه با ریزنمرات و صدور کد نظام پزشکی به شما تعلق خواهد گرفت.

 

مدارک لازم برای خرید مدرک پزشکی مورد تایید وزارت بهداشت

1-کپی شناسنامه تمام صفحات 

2- کپی کارت ملی (پشت و رو)

3-یک قطعه عکس 3*4 رنگی زمینه سفید

4-کپی آخرین مدرک تحصیلی (پیش دانشگاهی تجربی)

5- کارت پایان خدمت

6- انتخاب رشته تحصیلی

7- تکمیل فرم ثبت نام (دانلود فرم ثبت نام دکتری)

 

پس از تکمیل مدارک بالا برای شروع ثبت نام و اخذ مدرک پزشکی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مهندس حسنی 02191012515 / کانال تلگرام / صفحه اینستاگرام /  ارتباط واتس آپ / ارتباط تلگرام

مهندس پارسا 02191015680 / کانال تلگرام / صفحه اینستاگرام /  ارتباط واتس آپ / ارتباط تلگرام