مهندسی نرم افزار از رشته‌های پر طرفدار در چند سال اخیر با پیشرفت تکنولوژی، بازار کار پر رونقی را تجربه کرده است. با وجود اینکه بسیاری از افراد در برنامه نویسی و مباحث کامپیوتر تبحر دارند ولی به این دلیل که نتواسته‌اند تحصیلات خود را کامل کنند، یا اینکه زمان کافی برای تحصیل نداشته‌اند نمی توانند در شغل مورد علاقه خود استخدام شوند. ما به این افراد خرید مدرک کامپیوتر را پیشنهاد می‌کنیم. با توجه به اینکه در نظام آموزش عالی کشور در بیشتر رشته‌های دانشگاهی کشور دروسی که ارائه می‌گردد، در بازار کار کنونی کشور بلا استفاده است، از اینرو با خرید مدرک تحصیلی معتبر کامپیوتر می‌توانید هم در زمان و هم در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. برای اخذ مدرک مهندسی نرم افزار از دانشگاه باید حداقل 4 سال از عمر خود را صرف تحصیل کنید. مدت زمانی که بسیاری از فرصت‌های شغلی و حرفه‌ای شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

با ارائه درخواست خرید مدرک تحصیلی کامپیوتر از مای مدرک مدرک خود را از یک موسسه معتبر در زمینه فروش مدارک دانشگاهی خریداری می‌نمایید. این موسسه بیش از ده سال است که در زمینه فروش مدارک تحصیلی فعالیت می‌کند و مدارک ارائه شده کاملا قانونی است و شما می‌توانید با خیالی آسوده از آن برای تحصیل در مقاطع بالاتر و یا مهاجرت استفاده کنید. ما در ادامه این مقاله روند صدور مدرک و چگونگی سفارش آن را توضیح می‌دهیم، همچنین می‌گوییم که چه مولفه‌هایی در قیمت مدرک مهندسی کامپیوتر موثر می‌باشند.

 

 خرید مدرک کامپیوتر از دانشگاه آزاد با استعلام

موسسه مای مدرک مدرک مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد را با امکان استعلام آنلاین و کتبی ارائه می‌دهد. باید توجه داشت که تمامی مدارک از محل دانشگاه اخذ می‌گردد، از این رو اعتبار مدارک خریداری شده خدشه دار نخواهد شد. دانشگاه آزاد یکی از دانشگاه‌های خصوصی معتبر در ایران است که مدارکی معتبر و قانونی ارائه می‌دهد. این مدرک مورد تائید وزارت علوم است به همین دلیل شما می‌توانید بدون نگرانی از مدرک خود در ارگان‌های دولتی و خصوصی مختلف استفاده نمایید. این مدرک توسط بخش اداری دانشگاه صادر و برای شما در دانشگاه پرونده الکترونیکی و فیزیکی تشکیل می‌گردد. در پرونده‌ تشکیل شده اطلاعات شخصی و ریز نمرات شما موجود است.

 

خرید مدرک مهندسی کامپیوتر دانشگاه غیر انتفاعی با قابلیت استعلام

شما همچنین می‌توانید درخواست خرید مدرک کامپیوتر خود را از دانشگاه غیر انتفاعی به مشاوران مای مدرک ارائه دهید. روند صدور این مدرک در دانشگاه غیر انتفاعی به این صورت است که ابتدا مدارکتان برای تشکیل پرونده به بخش اداری دانشگاه ارسال می‌شود. در این بخش برای شما پرونده فیزیکی و الکترونیکی تشکیل می‌گردد و اطلاعات شخصی شما به همراه اطلاعات تحصیلی شما وارد می‌گردد. پس از طی این مراحل مدرک شما صادر می‌گردد. بر روی این مدرک مهر و هولگرام دانشگاه به همراه اطلاعات شخصی، مدت زمان تحصیل، معدل و شماره ثبت در وزارت علوم وجود دارد.

 

هزینه خرید مدرک کامپیوتر چگونه محاسبه می‌گردد؟

قیمت خرید مدرک کامپیوتر که از مای مدرک خریداری می‌کنید با توجه به مولفه‌های مختلفی محاسبه می شود. اگر چه گرایش انتخاب شده به صورت مستقیم بر هزینه خرید مدرک کامپیوتر تاثیر گذار نیست اما مقطع تحصیلی مورد درخواست و دانشگاه صادر کننده ملاک تعیین قیمت مدرک خواهد بود. همچنین مدت زمان آماده‌سازی مدرک نیز در قیمت تاثیرگذار می‌باشد. شما عزیزان برای اطلاع دقیق از قیمت مدرک مهندسی کامپیوتر را می‌توانید از کارشناسان مای مدرک بپرسید. این کارشناسان با توجه به مولفه‌های مختلفی قیمت مدرک را محاسبه و به شما اعلام می‌کنند.

 

نحوه‌ی سفارش مدرک لیسانس کامپیوتر به موسسه مای مدرک

ارائه سفارش خرید مدرک مهندسی کامپیوتر به این صورت است که شما ابتدا مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی خود را که از زمان صدور آن 4 سال گذشته است را به همراه مدارک شناسایی از جمله عکس شناسنامه و کارت ملی را برای کارشناسان مای مدرک ارسال می‌نمایید. باید توجه داشت در صورتی که متقاضی اخذ مدرک کامپیوتر در مقاطع دیگر هستید ارائه مدرک تحصیلی مقطع قبلی مورد نیاز خواهد بود. کارشناسان ما پس از بررسی مدارک و اطمینان از انجام کار سفارش شما را تایید می‌نمایند. در زمان سفارش شما باید از بین سه گرایش مهندسی کامپیوتر یعنی نرم افزار، سخت افزار و علوم کامپیوتری یک گرایش را انتخاب کنید. همچنین دانشگاه مورد نظر خود را نیز تعیین نمائید. پس از تعیین این موارد است که قیمت مدرکتان محاسبه می‌شود و شما باید بخشی از هزینه را به عنوان پیش پرداخت واریز کنید. مابقی هزینه را نیز پس از دریافت استعلام مدرکتان از وزارت علوم و اطمینان از معتبر بودن آن پرداخت کنید.

 

مدت زمان صدور مدرک مهندسی کامپیوتر

مدت زمان صدور مدرک مهندسی کامپیوتر توسط مای مدرک به صورت معمول یک ماه است. ولی برخی از افراد بنا به دلایلی نیاز فوری به دریافت مدرک دارند که می‌توانند با هماهنگی با کارشناس، در مدت زمان کوتاه‌تری مدرک خود را دریافت کنند. در این حالت باید مبلغ بیشتری برای خرید مدرک بپردازید و کوتاهترین زمان برای صدور مدرک کامپیوتر معمولا دو هفته است.

 

دلایل اعتبار مدرک مهندسی کامپیوتر خریداری شده از مای مدرک

با توجه به اینکه مدرک مهندسی کامپیوتر شما از دانشگاه اخذ می‌گردد مدارک مطابق با استانداردهای دانشگاهی قابل استعلام خواهد بود. همچنین بر روی مدرکتان مهر و هولگرام دانشگاه درج شده که اصالت مدرک شما را یادآور خواهد شد. از سوی دیگر برایتان در دانشگاه پرونده فیزیکی تشکیل می‌گردد و در پرونده تحصیلی تمام اطلاعات شخصی و تحصیلی شما قرار دارد. این پرونده در بخش بایگانی دانشگاه نگهداری می‌شود و شما پس از تسویه در هر زمانی که به دانشگاه مراجعه کنید می‌توانید پرونده خود را رویت نمایید. از سوی دیگر به خاطر اینکه اطلاعات شما در سیستم دانشگاه ثبت گردیده است امکان استعلام مدرکتان وجود دارد. مدرکی که از موسسه مای مدرک اخذ می‌کنید کاملا قانونی است و توسط بخش اداری در دانشگاه صادر می‌شود.

 

آینده شغلی و بازار کار رشته کامپیوتر

فارغ التحصیلان کارشناسی مهندسی کامپیوتر بازار کار پر رونقی دارند به خصوص اگر چندین مهارت مختلف را فرا گرفته باشند. مهندسین کامپیوتر معمولا در بانک، شهرداری، اداره راه و شهرسازی، مخابرات، وزارت ارتباطات و اکثر ادارات دولتی مشغول به کارند. همچنین می‌توانند به عنوان برنامه نویس یا طراح سایت در شرکت‌های خصوصی به فعالیت بپردازند.