اگر به رشته مدیریت بازرگانی علاقه‌مندید ولی امکان تحصیل را به خاطر مشکلات مختلف ندارید ما به شما خرید مدرک مدیریت بازرگانی را پیشنهاد می‌کنیم. فارغ‌التحصیلان رشته مدیریت بازرگانی با توجه به  شناخت کافی از کسب و کارها و دانستن راه‌های ایجاد یک تجارت موفق، شانس بسیاری برای کارآفرینی و تشکیل کسب و کار جدید دارند. در واقع مدیر بازرگانی شخصی است که نقش اساسی در سود و ضرر شرکت‌ها دارد. با خرید مدرک مدیریت بازرگانی از موسسه مای مدرک می‌توانید از تمامی مزایای مدرک تحصیلی خود استفاده کنید. در صورتی که شما متقاضی خرید مدرک معتبر مدیریت بازرگانی هستید و برای تحصیل در این رشته وقت کافی ندارید تا پایان مقاله همراه ما باشید تا با نحوه خرید مدرک از مای مدرک آشنا شوید.
هر ساله در آزمون‌های استخدامی، گرایش‌های رشته مدیریت مانند: مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی و ... به خصوص در مقطع کارشناسی، دارای ظرفیت بالایی برای استخدام هستند. در این بین مدیریت بازرگانی یکی از گرایش‌های رشته مدیریت است که بازار کار خوبی در چند ساله گذشته داشته و اکثر فارغ التحصیلان این رشته در شرکت‌های خصوصی مشغول به کار هستند. رشته مدیریت بازگانی یکی از قدیمی‌ترین گرایشات رشته مدیریت است که به پرورش نیروهای متخصص و کار آمد می‌پردازد. یک مدیر بازرگانی موفق، رابطه تجاری قوی‌ای بین شرکت با مشتریان و خریداران برقرار می‌سازد و برای جذب مشتریان و معرفی درست محصول یا خدمات یک شرکت کوشش می‌کند.
 

چرا باید مدرک مدیریت بازرگانی خرید؟

رشته مدیریت بازرگانی دارای بازار کار مناسبی است و به همین علت است که قبولی در این رشته دانشگاهی در سال‌های گذشته کمی دشوار شده است. با اخذ مدرک می‌توانید در کنار کسب مهارت‌های لازم در مشاغلی مانند مشاور مدیریت، مدیر بازاریابی، مدیر صادرات، مدیر تحقیقات بازار و پژوهش، مدیر فروش، سیستم بانکی، مدیر در بخش بیمه، مدیر سفارشات خارجی، مدیر دیجیتال مارکتینگ، مدیر تبلیغات مشغول به کار شوید. در صورتی که شما در این رشته تحصیلی قبول شوید باید حداقل 4 سال از عمر خود را صرف کنید تا بتوانید تنها لیسانس مدیریت بازرگانی خود را دریافت نمائید. در حالی که در دنیای امروز زمان بسیار مهم است و به همین علت است که شما می‌توانید با خرید مدرک مدیریت بازرگانی به راحتی آرزوهای خود را برآورده کنید.

اخذ مدرک مدیریت بازرگانی کاربردهای مختلفی دارد. مدیریت بازرگانی در خارج از کشور بازار کار بسیار خوبی دارد. بنابراین اگر قصد مهاجرت دارید، به راحتی می‌توانید با استفاده از مدرک تحصیلی خود برای دریافت ویزای کاری یا تحصیلی از کشورهای مختلف اقدام نمایید، زیرا امکان ادامه تحصیل در خارج از کشور نیز با استفاده از مدرکتان وجود دارد. رشته مدیریت بازرگانی به این دلیل که با افزایش سودآوری شرکت‌ها ارتباطی مستقیم دارد، در تمامی کشورهای جهان بازار کار بسیار مناسبی دارد. همچنین با اخذ مدرک مدیریت در مقطع مورد نظر خود می‌توانید در کنکور مقطع بعد شرکت نمایید. مدارک دریافت شده از مای مدرک مورد تائید وزارت علوم است و می‌توانید در صورت پذیرش به راحتی در دانشگاه ثبت کنید. با اخذ مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی می‌توانید در کنکور رشته‌های بازاریابی، بازرگانی بین المللی، تجارت الکترونیک، مدیریت استراتژیک، بازرگانی داخلی، کارآفرینی، گرایش‌های مالی، بیمه و تحول شرکت کنید. 

با خرید مدرک مدیریت بازرگانی دیگر نیازی به صرف وقت و هزینه خود در کلاس‌های دانشگاهی ندارید. اخذ مدرک مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد و یا غیرانتفاعی، طولانی و پر هزینه است. تحصیل در دانشگاه پرهزینه است چرا که علاوه بر شهریه ثابت، شامل یک شهریه متغیر نیز هست که با توجه به تعداد واحدهای اخذ شده و کارگاه‌های عملی مبلغ شهریه تغییر می‌کند و هر ترم باید توسط دانشجو پرداخت گردد. با تمام این تقاسیر، خرید مدرک بازرگانی بسیار مقرون به صرفه‌تر از تحصیل در این می‌باشد و وقت شما بیهوده هدر نمی‌رود. مدرک تحصیلی لیسانس جزء مدارک تحصیلی پر کاربرد است و برای اخذ مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی به لیسانس مدیریت بازرگانی مدرک نیاز است. 

 

قیمت خرید مدرک مدیریت بازرگانی

مای مدرک با هدف کاهش نرخ بیکاری و افزایش درآمد شغلی افراد مشغول به فعالیت شده است و در تمام طول مدت فعالیت خود تلاش نموده تا مدارک تحصیلی را با قیمت‌های مناسب ارائه دهد تا تمام اقشار جامعه که به هر دلیلی موفق به کسب مدرک تحصیلی لیسانس نشده‌اند و به این مدرک احتیاج دارند، توانایی خرید مدرک را داشته باشند و بتوانند به وضعیت تحصیل و اشتغال خود کمکی کنند.در هنگام تهیه مدرک، مقطع تحصیلی مورد نظر و دانشگاه صادر کننده مدرک در تعیین قیمت خرید مدرک مدیریت بازرگانی تاثیر گذار است. در نظر داشته باشید که در برابر زمان و هزینه‌ای که برای تهیه مدرک مدیریت بازرگانی صرف می‌کنید مناسب تر از تحصیل در دانشگاه خواهد بود. برای اطلاع از هزینه خرید مدرک مدیریت بازرگانی خود می‌توانید با شماره مشاوران مای مدرک، درج شده در پایین صفحه، تماس بگیرید.
 

مدارک لازم جهت خرید مدرک مدیریت بازرگانی 

متقاضی خرید مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی باید حداقل 4 سال از زمان دریافت مدرک دیپلم و یا پیش دانشگاهیش گذشته باشد. همچنین برای خرید مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی ارائه مدرک لیسانس با گذشت حداقل زمان 2 سال ضروری است. در صورت نیاز به خرید مدرک دکتری مدیریت بازرگانی نیاز به ارائه مدرک ارشد جهت پرونده سازی در دانشگاه موردی الزامی است. اگر متقاضی خرید مدرک آقا است، باید دارای مدرک پایان خدمت یا معافیت از سربازی باشد. متقاضی برای دریافت مدرک مدیریت بازرگانی، باید مدارک تحصیلی خود را به همراه عکس مدارک شناسایی خود و یک قطعه عکس به مشاوران مای مدرک تحویل دهد تا ظرف مدت یک ماه مدرک مورد نیاز خود را دریافت کند.
همچنین اگر برای خرید مدرک کمبود وقت دارید و به صورت فوری به این مدرک تحصیلی نیاز دارید، می‌توانید این موضوع را با مشاورین در میان بگذارید. تیم مای مدرک تمام تلاش خود را خواهد کرد تا مدرک را در زمان مناسب در دسترس متقاضی قرار دهد. بدیهی است هزینه خرید فوری مدرک مدیریت بازرگانی کمی بیشتر خواهد بود.
 

نحوه ی سفارش خرید مدرک مدیریت بازرگانی

برای سفارش مدرک مدیریت بازرگانی صادره از دانشگاه‌های معتبر با قابلیت استعلام، کافی است مدارک مورد نیاز را برای بخش پشتیبانی این موسسه ارسال کنید. مشاورین مدارک را بررسی و در صورت عدم مشکل آن را تائید می‌کنند. پس از اینکه مدارک شما تائید گردید باید مبلغی را برای هزینه‌های تشکیل پرونده پرداخت کنید و مابقی مبلغ را پس از صدور مدرک دانشگاهی خود واریز نمائید. مدرک اخذ شده از مای مدرک دارای پرونده فیزیکی  و الکترونیکی است که شامل اطلاعات شناسایی، سوابق تحصیلی و  ریز نمرات خواهد بود. بر روی مدرک تحصیلی شما همچون همه مدارک تحصیلی عادی، اطلاعات شخصی، مدت زمان تحصیل، معدل، مهر و هولگرام دانشگاه صادر کننده و شماره ثبت در وزارت علوم ثبت گردده است.
فارغ التحصیلان مدیریت بازرگانی می‌توانند در مشاغلی مانند مشاور مدیریت، مدیر بازاریابی، مدیر صادرات، مدیر تحقیقات بازار و پژوهش، مدیر فروش، کارمند در سیستم‌های بانکی، مدیر در بخش بیمه، مدیر سفارشات خارجی، مدیر دیجیتال مارکتینگ و مدیر تبلیغات مشغول به کار شوند. همچنین اگر علاقمند به تدریس هستید می‌توانید به عنوان استاد یار در دانشگاه مشغول به کار شوید.