رشته حقوق یکی از پرطرفدارترین رشته‌های علوم انسانی است که هر ساله داوطلبین زیادی را به خود جذب می‌نماید. رشته حقوق دارای گرایشات مختلفی است و کلیه روابط زندگی امروزی را در بر می‌گیرد. جهت موفقیت در رشته حقوق، تنها علاقه کافی نیست بلکه محصیل در این رشته باید از قدرت بیان بالایی برخوردار باشد و بتواند مطالب را به خوبی یادداشت نماید.
بیشتر دانش آموختگان رشته حقوق به شغل وکالت روی می‌آورند که پس از اخذ مدرک کارشناسی حقوق ، با شرکت در آزمون کانون وکلا و پس از گذراندن دو سال کارورزی، پروانه وکالت را کسب می‌نمایند. شغل وکالت از بهترین کارهایی است که فارغ التحصیلان رشته حقوق می‌توانند در آن مشغول به فعالیت شوند و درآمد قابل توجهی به دست آورند.
اگر علاقه‌مند به این رشته هستید اما فرصت کافی برای تحصیل را ندارید، این مژده را می‌دهیم که موسسه مای مدرک، با هدف اخذ مدرک معتبر در مقاطع مختلف تحصیلی دانشگاهی در حال فعالیت است و با اخذ مدرک معتبر حقوق به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر موقعیت شغلی مورد علاقه خود را دنبال کنید. برای آشنایی با نحوه کار این موسسه و چگونگی خرید مدرک حقوق، خواندن ادامه مقاله را به شما پیشنهاد می‌دهیم.
 

شرایط لازم جهت خرید مدرک دانشگاهی حقوق

داوطلبان خرید مدرک حقوق در مقاطع مختلف، باید اسکن کارت ملی و شناسنامه خود را به همراه یک قطعه عکس برای مشاوران تیم مای مدرک ارسال کنند. متقاضیان مرد باید علاوه بر این مدارک، اسکن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت خود را ارسال نمایند. همچنین از مهمترین مدارک آخرین مدرک تحصیلی است. جهت خرید مدرک لیسانس حقوق مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی که حدود 4 سال از زمان دریافت آن گذشته باشد مورد نیاز است. برای خرید کارشناسی ارشد حقوق مدرک لیسانسی که حداقل دو سال از زمان فارغ التحصیلی آن گذشته باشد مورد نیاز است. در صورت تمایل به خرید مدرک دکتری حقوق باید حداقل سه سال و نیم زمان از فارغ‌التحصیلی شما در مقطع کارشناسی ارشد گذشته باشد. متقاضیان حداکثر ظرف مدت یک ماه می‌توانند مدرک تحصیلی مورد نیاز خود را دریافت کنند. 
 

قیمت خرید مدرک تحصیلی حقوق دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی

مهم‌ترین سوالی که ممکن است برای شخص متقاضی خرید مدرک پیش بیاید این است که قیمت فروش مدرک تحصیلی حقوق چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که با توجه به هزینه زیادی که افراد باید در دانشگاه‌های آزاد و غیرانتفاعی پرداخت کنند تا مدرک لیسانس خود را دریافت کنند، قیمت تهیه این مدارک بسیار مناسب در نظر گرفته شده است. دانشگاه‌های آزاد و غیرانتفاعی شامل دو شهریه ثابت و متغیر هستند. شهریه ثابت، هزینه‌ای است مشخص که دانشجو باید هر ترم پرداخت نماید و شهریه متغیر با توجه به تعداد واحد‌های اخذ شده و کارگاه‌های عملی در هر ترم، هزینه متفاوت را می‌پردازد. موسسه مای مدرک با هدف کمک به افرادی که به هر دلیل موفق به ادامه تحصیل و کسب مدرک تحصیلی نشده‌اند به متقاضیان مدرکی معتبر اعطا می‌نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت مدرک تحصیلی حقوق با شماره‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند گردید.
 

موسسه فروش مدرک معتبرحقوق با استعلام

مدرک تحصیلی اخذ شده شامل پرونده‌های فیزیکی و الکترونیکی است که اطلاعات شخص و ریز نمراتی از دروس ارائه شده در مقطع تحصیلی به صورت کامل در پرونده‌های شما درج شده است. کلیه این مدارک در سیستم دانشگاه‌های آزاد یا غیرانتفاعی ثبت می‌گردد و شخص می‌تواند به اطلاعات خود دسترسی داشته باشد. این مدارک قابلیت استعلام و پیگیری از سوی سازمان علوم تحقیقات را دارا می‌باشند و مهر و هولگرام دانشگاه آزاد یا غیرانتفاعی روی آن‌ها ثبت شده است.
تیم مای مدرک یک موسسه معتبر در زمینه فروش مدارک می‌باشد که برای تمام مقاطع و رشته‌های تحصیلی اقدام به صدور مدرک خواهد کرد. اگر می‌خواهید با نحوه خرید مدارک سایر رشته‌ها نیز آشنا شوید توصیه می‌کنیم به مقالات پیشین که در مورد خرید مدرک حسابداری و خرید مدرک کارشناسی بهداشت محیط نوشته شده است، مراجعه فرمایید و مدرک مورد نیاز خود را خریداری نمایید.
 

کاربرد خرید مدرک حقوق دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی برای مهاجرت 

دانشگاه‌های آزاد و غیرانتفاعی از معتبرترین دانشگاه‌های ایران هستند. این واحدهای دانشگاهی برای تحصیل دانشجویان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تاسیس شده‌اند و زیر نظر وزارت علوم تحقیقات مشغول به فعالیت می‌باشند. این دانشگاه‌ها به دلیل برگزاری منظم کلاس‌ها، کیفیت آموزشی مناسب و تعدد رشته‌های تحصیلی بسیار مورد توجه داوطلبان قرار گرفته‌اند. مدرک دانشگاه‌های غیرانتفاعی و آزاد از ارزش و اعتبار بالایی برخوردار است و کلیه دانش آموختگان دانشگاه‌های غیرانتفاعی و آزاد، همانند دانش آموختگان دانشگاه‌های دولتی و دیگر دانشگاه‌ها دارای شرایط لازم برای پذیرش درحوزه مشاغل مربوط به رشته‌های خود می‌باشند.
تیم مای مدرک به اخذ مدارک تحصیلی از دانشگاه‌های آزاد و غیرانتفاعی می‌پردازد به همین دلیل این مدارک کاملا قانونی و زیر نظر سازمان علوم تحقیقات صادر می‌شوند. بنابراین افرادی که متقاضی خرید مدرک لیسانس حقوق دانشگاه آزاد و یا غیرانتفاعی هستند، می‌توانند با در دست داشتن این مدرک در موسسات دولتی و خصوصی استخدام شوند. همچنین اگر در سازمانی با مدارک تحصیلی پایین‌تر مشغول به کار هستید می‌توانید با ارائه این مدرک تحصیلی از افزایش حقوق و دستمزد و ارتقا شغلی بهره‌مند شوید. امروزه با توجه به قانون و مقررات استخدامی کشور این مدرک تحصیلی است که حقوق و دستمزد کارکنان را تعیین می‌کند.
همچنین این مدرک، برای افرادی که قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند بسیار کاربردی است زیرا این مدارک قابلیت ترجمه از سوی دادگستری را داراست و توسط سفارت‌خانه‌ها مورد پذیرش قرار می‌گیرند. کشورهای اتریش و انگلیس بهترین گزینه برای مهاجرت افراد دارای لیسانس حقوق می‌باشند چون پس از شرکت در یک دوره ۱ساله، می‌توانید به راحتی وارد بازار کار این کشورها شوید.
 

مزیت خرید مدرک لیسانس حقوق 

طول دوره کارشناسی حقوق ۴سال می‌باشد و تعداد واحدهای درسی رشته حقوق در مقطع کارشناسی 135 واحد درسی می‌باشد که 20 واحد درسی مربوط به دروس عمومی، 15 واحد درسی مربوط به دروس پایه، 94 واحد درسی مربوط به دروس تخصصی و 6 واحد درسی هم مربوط به دروس اختیاری می‌باشد.
بنابراین با خرید مدرک لیسانس حقوق علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه، می‌توانید در وقت خود نیز صرفه‌جویی کنید و چهار سال وقت خود را در کلاس‌های دانشگاهی پر هزینه سپری نکنید. فرد پس از خرید مدرک کارشناسی حقوق، امکان تحصیل در مقاطع بالاتر نیز برایش فراهم می‌شود. متقاضی با توجه به علاقه خود می‌تواند در یکی از گرایشات زیر در مقطع کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل شود.
گرایش‌های رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد
·        حقوق بشر
·        حقوق بین الملل
·        حقوق اقتصادی
·        حقوق فن آوری زیستی
·        حقوق جزا
·        حقوق کیفری اطفال
·        حقوق خانواده
·        حقوق خصوصی
·        حقوق مالکیت
·        حقوق محیط زیست
·        حقوق عمومی
·        حقوق شرکتها
·        حقوق تجارت الکترونیک
·        حقوق تجارت اقتصادی بین الملل
·        سردفتری اسناد رسمی
 

آینده شغلی فارغ التحصیلان کارشناسی حقوق

فرد پس از خرید مدرک لیسانس حقوق می‌تواند در آزمون وکلا شرکت نماید و پس از موفقیت در آزمون و گذراندن دو سال کارورزی، پروانه وکالت کسب کند و درآمد خوبی داشته باشد. دارنده مدرک کارشناسی حقوق موقعیت‌های شغلی مناسبی پیش رویش قرار خواهد گرفت. که در زیر، به معرفی برخی از این مشاغل پرداخته‌ایم:
·        قضا
·        باز پرسی و دادیاری
·        تحریر ادله (معاینه محل و استماع گواهان محلی و استماع اظهارات متداعین معذور از حضور دردادگاه)
·        امور ورشکستگی و سرپرستی محجورین فنی و حقوقی
·        ادارات اجرای احکام شامل موارد مدنی و کیفری
·        ادارات ثبت اسناد و املاک
·        دفاتر اسناد رسمی بصورت سر دفتر و دفتریار
·        وکالت دعاوی خصوصی و دولتی
·        تنظیم قرارداد های اقتصادی و بازرگانی داخلی و خارجی
·        مشاوران حقوقی